Aizkraukle 16. un 17. martā aicina uz Uzņēmēju dienām

30.01.2018 - 14:30

16. un 17. martā Aizkrauklē notiks “Uzņēmēju dienas 2018”, kas ir gada lielākais uzņēmējdarbības notikums Aizkraukles novadā un tuvākajā apkārtnē. Šogad pasākums notiks Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Aizkraukles Sporta centra telpās un tajā aicināti piedalīties amatnieki, lauksaimnieki, uzņēmēji, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, bankas, apdrošināšanas kompānijas, Tūrisma informācijas centri, izglītības iestādes un ikviens, kurš vēlas piedāvāt savu produkciju vai pakalpojumus, kā arī apgūt jaunas iemaņas biznesa kontaktu veidošanā, dzirdēt veiksmīgu uzņēmēju pieredzes stāstus un uzzināt jaunumus IT tehnoloģiju jomā.

Aizkrauklē notiekošo “Uzņēmēju dienu” mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt informācijas, kontaktu apmaiņu un sadarbību uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā. Šogad Uzņēmēju dienas Aizkrauklē ir viena no aktivitātēm projektā LLI-131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā”, kur finansiālu atbalstu sniedz Interreg Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014. – 2020.gadam, tāpēc dalība visos pasākumos ir bez maksas.

16. martā Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā (Jaunceltnes ielā 21, Aizkraukle) notiks BIZNESA FORUMS ar devīzi "Uzņēmējs, Sadarbība, Izaugsme", kurā būs uzņēmēju veiksmes stāti, seminārs par jaunākajām IT tehnoloģijām, paneļdiskusija, platformas un kontaktbiržas meistarklase.

17. martā Aizkraukles Sporta centrā (Lāčplēša ielā 21, Aizkraukle) no plkst. 8.00 līdz 14.00 notiks "Izstāde - gadatirgus 2018", kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas. Dienas gaitā dalībnieki aicināti prezentēt savu produkciju un pakalpojumus, sniegt konsultācijas, organizēt konkursus, loterijas, degustācijas un produkcijas tirdzniecību. Izstāde - gadatirgus ir vieta, kur notiek pieredzes apmaiņa un jaunu kontaktu dibināšana. Atraktīvāko stendu īpašnieki tiek apbalvoti ar specbalvām.

Pieteikšanās Pļaviņu novada uzņēmējiem un mājražotājiem līdz 2018. gada 16. februārim pie uzņēmējdarbības attīstības speciālistes Elitas Kaņepējas, bizness@plavinas.lv, 27873332.

Zanda Bistere, Aizkraukles novada pašvaldības Vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste