Āra trenažieri Vietalvas pagastā

Publicēts: 
12.10.2017 - 15:00

Vietalvas pagasta Odzienā pie dzīvojamās mājas „Nākotnes” un Vietalvā pie bērnu rotaļu laukuma uzstādīti jauni āra trenažieri. Tie iegādāti pateicoties Pļaviņu novada domes atbalstītajam projektam „Sporto visi”. Šos trenažierus var izmantot jaunieši, pieaugušie un seniori svarā līdz 150 kg. Fizisko aktivitāšu pozitīvā ietekme veselības nostiprināšanā, dzīves kvalitātes uzlabošanā un dzīves ilguma pagarināšnā ir apstiprināta daudzos pētījumos. Galvenais ir izvēlēties sev tīkamāko un piemērotāko nodarbi - nūjošanu, pastaigas, nodarbības uz trenažieriem ārā vai vingrošanas zālē. Pasīva dzīvesveida pārvarēšanā pats svarīgākais ir pirmais solis - pārvarēt iekšējo kūtrumu un atklāt kustību prieku. Neatmetiet ar roku sportošanai, ja sākumā kas neizdodas. Daudzveidojot aktīvo atpūtu svaigā gaisā, uzlabosies Jūsu veselība! Sportojiet visi un esiet veseli!

Vietalvas pagasta pārvaldes vadītāja Rita Zaharāne