Bērnu centrā „Pepija” ciemiņi no Krustpils pamatskolas

Publicēts: 
08.10.2017 - 11:15

Centru “Pepija” ik pa laikam apciemo arvien jauni draugi. Arī šoreiz 5. oktobra rītā centru apciemoja mūsu kaimiņi no Krustpils pamatskolas. Skolēni, skolotāja un viena mamma devušies izglītojošā ekskursijā uz Kalsnavas arborētumu un pēc tam viesojās centrā “Pepija”, lai iepazītu centru un aktīvi un interesanti pavadītu savu brīvo laiku.

17 skolēni, kuri mācās 3. klasē, iepazina centra darbību, dziedāja himnu, izbaudīja visas iespējamās aktivitātes, kuras tiek piedāvātas un piedalījās viktorīnā par centra “Pepiju” darbību. Uzmanīgākie un vērīgākie bērni, atbildot uz jautājumiem pareizi, ieguva balviņas – centra īpašo burtnīcu ar košo un informatīvo vāku par centru.

Paldies Krustpils pamatskolas sākumskolas skolotājai Inai Leikučai un viņu skolēniem, par apciemojumu! Gaidīsim ciemos atkal!

Visas bildes var apskatīt ŠEIT 

 

Tatjana Zagorska, centra "Pepija" vadītāja