Bezmaksas seminārs dārzeņu audzētājiem

Publicēts: 
12.10.2017 - 10:30

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles nodaļa 19. oktobrī plkst. 10.00 Aizkrauklē, Bērzu ielā 7 rīko bezmaksas semināru dārzeņu audzēšanā. Par agrākas ražas dārzeņu ieguvi gan siltumnīcās, gan uz lauka (tomāti, gurķi, paprika), par kļūdām audzēšanas procesā un ražas uzglabāšanā, kā arī par dārzeņu kultūru slimību profilaksi lekcijas lasīs viena no Latvijā atzītākajām dārzkopēm Mārīte Gailīte (biedrības „Latvijas dārznieks” eksperte). Savukārt par augsnes auglības uzlabošanas iespējām pirms dārzeņu audzēšanas stāstīs Anita Brosova – SIA LLKC augkopības konsultante.

Lūgums interesentiem pieteikties līdz 18.oktobrim. Vēlams jau iepriekš sagatavot jautājumus par sev interesējošām tēmām dārzkopībā, jo apmācību process ir veiksmīgāks, ja ir jautājumi, atbildes un dalīšanās pieredzē.

Kontaktpersona -  Inese Eiduka, SIA LLKC Aizkraukles nodaļas Pļaviņu LAK, tālr. 29255047.

Semināru programma