Domes priekšsēdētājs tiekas ar LPS priekšsēdētāju Andri Jaunsleini

Publicēts: 
09.08.2017 - 12:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
9. augustā Pļaviņās viesojās un ar novada domes priekšsēdētāju Aigaru Luksu tikās Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis, priekšsēža padomniece Olga Kokāne un padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Jana Bunkus.
 
Tikšanās notika  Andra Jaunsleiņa reģionālo vizīšu ietvaros, lai iepazītos ar jaunievēlētājiem pašvaldību vadītājiem.
 
Sarunas laikā pārrunātas Pļaviņu novada aktualitātes, nākotnes plāni un idejas.
 
Aigars Lukss tikšanās laikā aktualizējis arī jautājumus par valsts atbalstu Pļaviņu centrālās ielas sakārtošanā un minimālās algas paaugstināšanas ieceri, kas būtiski ietekmēs pašvaldības nākamā gada budžetu.
 
Informāciju sagatavoja Sanita Kitajeva, Pļaviņu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste