FK Pļaviņas DM spēlē ar DSVK Traktors Rīga gūst uzvaru

Publicēts:
07.09.2018 - 18:30

1. septembrī FK Pļaviņas DM spēle ar DSVK TRAKTORS Rīga atnesa pelnītu uzvaru ar 2:0. Šoreiz spēle pirmajā puslaikā neveicās tik labi, bija trīs izdevības gūt vārtus, tomēr vārtus guvām ar 11 m soda sitienu. Otrajā puslaikā  aktivizējāmies, sākās nospiedoša spēle, jo viesu komanda sāka pagurt un ierāvās aizsardzībā. Tādā nervozā gaisotnē pretiniekiem pretuzbrukumi neizdevās. Mūsu komandai visas spēles laikā bija 8 izdevības noslēgt uzbrukumu ar vārtu guvumu, tomēr  iesitām tikai vienus vārtus. Tabulā (UNITED zaudēja pastarīšiem Salacgrīvai ar 2-3),  uz vienu nedēļu esam līderi. Šo nedēļas nogali nespēlējam  un pēdējās trīs tūrēs tiks noskaidrots zonas uzvarētājs, bet pēc šīs spēles ir cerības palikt trijniekā.