Novadnieku uzmundrinājumam mākslas skolas audzēkņi domes telpās piedāvā izstādi "Pļaviņu vasaras zaļums"

Publicēts: 
07.11.2017 - 15:15

Pļaviņu novada domē ir atjaunota Pļaviņu Mākslas skolas radošo darbu izstāde. Latviešu mākslinieks Kondrāts Ubāns ir teicis, ka gleznotājam ir jāatsedz tas, kam cilvēki ikdienas gaitā paiet garām. Lai apmeklētāji un domes darbinieki saspringtajā darba steigā atcerētos Pļaviņu dabas skaitumu, izstādē ir iekļauti iepriekšējā mācību gada 4., 5., 6. klases audzēkņu zaļās prakses – plenēra ainavu gleznojumi. Darbos redzamais stāsta par ikdienā aplūkojamajām vietām, skaisto un interesanto mums apkārt. Kā kontrastējošs akcents izstādē ir aplūkojami arī 2 bijušo absolventu – Karīnas Davidovas un Rolanda Paļuga, mācību programmas noslēguma darbi.

Iveta Ušacka, Pļaviņu Mākslas skolas direktore