Par Bērnu žūriju un peļu pili

Publicēts: 
05.10.2017 - 13:45

5. oktobra rīts bērnu bibliotēkā atnāca gana steidzīgs. Pirms ieradās PII “Bērziņš” vecākās un sagatavošanas grupu bērni ar audzinātājām Ināru Iļjinu un Silviju Liniņu, vajadzēja izvietot leļļu namiņā visu kuplo Drupaču ģimeni – peļu tēti, peļu māmiņu un visus 13 pelēnus, kā arī sagatavot slotu, ar ko viņiem slaucīt māju, grīdsedziņu, ko purināt, sudraba galda piederumus, ko spodrināt un cienastu, ar ko mieloties. Jo šajā reizē mazajiem priekšā tika lasīta jau trešā projekta “Bērnu žūrija” grāmata. Tā bija Maikla Bonda “Pasaka par peļu pili.” Bērni no sirds dzīvoja līdzi Drupaču ģimenītes priekiem un bēdām, izjuta skumjas par bēdīgajiem svētkiem bez našķiem un dāvanām un priecājās par laimīgajām beigām.

No sirds vēlam mazajiem Bērnu žūrijas ekspertiem, lai viņi būtu tikpat priecīgi un laimīgi, kādi bija pelēni pasakas noslēgumā, un naktīs tikpat mierīgi gulētu bezrūpīgā miedziņā!

Antra Galiņa, bērnu bibliotēkas bibliotekāre