Pašvaldības policija izsaka pateicību ziedotājiem un Pļaviņu novada sieviešu klubam par akcijas “Ziedosim ķepaiņiem!” organizēšanu

Publicēts: 
13.11.2017 - 17:45

Pašvaldības policijas darbinieki jau no pirmsākumiem ir aktīvi iesaistījušies bez mājām palikušo ķepaiņu dzīves kvalitātes uzlabošanai, gan gādājot ziedojumus patversmēm, gan palīdzot ar saviem personīgajiem līdzekļiem.

Liels prieks, ka joprojām ir cilvēki, kam rūp mazo draugu likteņi.

Policija pateicas Pļaviņu novada sieviešu klubam par akcijas “Ziedosim ķepaiņiem!” organizēšanu. Akcijas laikā tika sarūpētas dzīvnieku patversmei ļoti noderīgas lietas un barība. Tāpat liels paldies regulārajiem ziedotājiem, kuri arī ikdienā atceras par dzīvniekiem.

Pašvaldības policijas darbinieki ziedojumus nogādāja Jēkabpils dzīvnieku patversmē, kuras pārstāve augstu novērtēja pļaviņiešu vēlmi palīdzēt dzīvniekiem. Pašlaik patversmē mīt 65 kaķi un 24 suņi (no tiem četri kucēni), kuri ļoti ilgojas pēc gādīga saimnieka. Vairāk informācijas par ķepaiņiem, kuri pieejami adopcijai, var lasīt šeit - www.jekabpilspatversme.lv.

Nevar nepiekrist filozofa Maimonida teiktajam, ka "neviens nekļūs nabagāks sniedzot palīdzību citiem".  Gluži pretēji – sniedzot palīdzību citiem, mēs atklājam mūsu patieso vērtību skalu.  

 

Zane Grīnberga, Pļaviņu novada pašvaldības policijas priekšniece