PII “Jumītis” grupas “Smildziņa” ekskursija neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā

Publicēts: 
06.10.2017 - 14:45

Drošības nedēļas ietvaros 5. oktobrī devāmies izzinošā ekskursijā uz Daugavas ielu 43, lai iepazītu Pļaviņu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbu. Atsaucīgie NMPD Pļaviņu brigādes darbinieki mūs interesanti un saistoši iepazīstināja ar sava darba specifiku. Aizraujošākais bija iepazīšanās ar NMPD operatīvo transportlīdzekli - apsēsties pie stūres, aplūkot tā aprīkojumu, to izmēģināt. Interesantākais bērniem šķita tas, ka ātrās palīdzības mašīna tiek uzlādēta ar elektrību.

Iepazīstot ātrās palīdzības mediķu dinamisko darba ritmu, laiks paskrēja nemanot.

Sirsnīgs paldies NMPD Pļaviņu brigādes darbiniekiem, īpaši Modrītei Bičevskai, par laipno uzņemšanu un par radīto iespēju iepazīt viņu grūto, bet tik vajadzīgo darbu!

PII “Jumītis” grupas “Smildziņa” skolotāja Maruta Zālīte