Pļaviņietes krāj reitinga punktus skvošā

Publicēts: 
14.11.2017 - 13:45

12. novembrī Rīgā, klubā F-1 notika Latvijas Grand Prix otrā posma sacensības skvošā dāmām.

Spēcīgākajā W-1 grupā juniore Anna Esiņa izcīnīja 7. vietu. W-2 grupā 2. vieta - Olitai Znotiņai, 3. vieta - Lanai Gasperovičai.

Ilze Zilvere izcīnīja 9. vietu, Diāna Petrovska - 11. vietu. 

No oktobra  ir būtiski mainīta reitinga punktu piešķiršanas kārtība Latvijas skvoša spēlētājiem. Jaunajā reitinga sistēmā ļoti svarīga ir aktīva dalība turnīros, tas padarīts "dzīvāks", jo reitinga punktu aprēķins tiks publicēts katra mēneša 1. datumā. Tas liks saspringt ikvienam sportistam, lai noturētos pēc iespējas augstākā vietā kopējā reitingu tabulā.

Lai mūsu sportistēm veicas arī turpmāk!

Pēteris Kalniņš, skvoša pulciņa vadītājs