Pļaviņu novada bāriņtiesa aicina darbā sekretāri/-u

Publicēts:
27.11.2017 - 09:45

Prasības pretendentiem:

  • vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība (izglītība tiesību zinātnēs tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • teicamas lietvedības zināšanas;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • labas prasmes strādāt ar biroja tehniku, datoru (MS Office programmas, internets);
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes, komunikācijas prasmes;
  • precizitāte, operativitāte, augsta atbildības izjūta;
  • pieredze ar lietvedību saistītā darbā – ne mazāk kā viens gads.

Galvenie pienākumi:

  • vadīt Bāriņtiesas lietvedības un dokumentu aprites procesu;
  • veidot un kārtot Bāriņtiesas arhīvu atbilstoši likumdošanai;
  • reģistrēt informāciju Bāriņtiesas reģistros;
  • protokolēt Bāriņtiesas sēdes;
  • veik citus vadības uzdotos pienākumus.

Piedāvājam:

  • atbildīgu darbu atsaucīgā komandā;
  • profesionālās pilnveides un apmācības iespējas;
  • sociālās garantijas;
  • atalgojumu, sākot no 500 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2017. gada 7. decembrim uz e-pastu barintiesa@plavinas.lv vai pa pastu: Pļaviņu novada bāriņtiesa, 1.Maija iela 10, Pļaviņas, Pļaviņu novads, LV-5120.

Uzziņas pa tālruni 65133853, Bāriņtiesas priekšsēdētāja Inga Navenicka.