Pļaviņu novada bērni un jaunieši piedalās aktīva un veselīga dzīvesveida nometnē

Publicēts: 
09.08.2017 - 08:15

No 7. līdz 13. augustam Pļaviņu novadā Odzienā notiek vasaras sporta – atpūtas diennakts slēgtā nometne bērniem un jauniešiem "SVEIKS UN VESELS Pļaviņu novadā".

Nometne notiek projekta "Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā" ietvaros (projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091). Pļaviņu novada iedzīvotāji jau iesaistījušies vairākās citās projekta aktivitātēs - piedalās bezmaksas vingrošanas, jogas un peldēšanas nodarbībās un apmeklē izglītojošas lekcijas par veselības profilaksi. Projekts tiek īstenots, lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un uzlabotu iedzīvotāju veselību. Finansējums tam piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Valsts budžeta.

Nometnē “SVEIKS UN VESELS Pļaviņu novadā" piedalās 40 projekta mērķgrupas ģimeņu bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Tā notiek Pļaviņu novada ģimnāzijas filiāles Odzienā telpās un teritorijā.

Nometnes mērķis  ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, uzlabot fizisko formu, iepazīt dažādus Pļaviņu novadā pieejamus sporta veidus un spēles.

Septiņu dienu laikā nometnes dalībnieki piedalīsies sporta, deju un dažādu ķermeņa vingrinājumu nodarbībās, iepazīsies ar veselīga uztura pamatprincipiem, attīstīs savas prasmes radošās darbnīcās, uzlabos sadarbības un komunikācijas prasmes, dosies ekskursijā un lietderīgi pavadīs brīvo laiku. Visi pasākumi plānoti, lai palīdzētu veidot pozitīvus ieradumus un motivētu Pļaviņu novada bērnus un jauniešus aktīvu un veselīgu dzīvesveidu ieviest ikdienā.

 

Informāciju sagatavoja:
Sanita Kitajeva
Pļaviņu novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste