Pļaviņu novada domi vadīs Aigars Lukss

Publicēts: 
15.06.2017 - 17:30

15. jūnijā, uz pirmo sēdi sanāca Pļaviņu novada domes jaunais sasaukums – 15 deputāti, lai izraudzītos nākamo domes priekšsēdētāju. Par domes priekšsēdētāju ievēlēts Aigars Lukss.

Klātesot lielam skaitam Pļaviņu novada iedzīvotāju un skanot novada himnai “Pļaviņas – pilsēta mana”, sēdi atklāja un vadīja vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Kristīne Ginaite. Darba kārtības vienīgais jautājums bija Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas. Deputāti šim amatam izvirzīja divus kandidātus: Aigaru Luksu (partija “VIENOTĪBA”) un Andreju Kačkānu (Vidzemes partija).

Ar 8 balsīm “par”, 1 “pret” un 4 deputātiem atturoties, par Pļaviņu novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Aigars Luks.

Andrejs Kačkāns saņēma sekojošu balsu sadalījumu: 5 “par”, 4 “pret”, 4 “atturās”.

Savā pirmajā uzrunā jaunais Pļaviņu mērs Aigars Lukss pateicās par izrādīto uzticību, izteica cerību, ka deputātu vidū valdīs vienotība, un vēlēja spēku un izturību, strādājot iedzīvotāju labā.

Jauno domes vadītāju sveica līdzšinējā priekšsēdētāja Gunta Žilde, vēlot saglabāt it visā līdzsvaru un harmoniju, turpināt jau iesāktos darbus Pļaviņās, rast enerģiju jauniem darbiem un par augstāko prioritāti likt visa novada labklājību!

Kā ziņots iepriekš, Pļaviņu novada domē darbosies 15 deputāti: Ingus Akmens, Andris Ambainis, Ainārs Arnītis, Andrejs Bērziņš, Mārtiņš Daģis, Viktors Dudars, Juris Ikaunieks, Andrejs Kačkāns, Pēteris Kalniņš, Elita Kaņepēja, Alita Kluša, Aigars Lukss, Valdis Mičulis, Jānis Podnieks, Silga Stučka.

 

Informāciju sagatavoja:

Sanita Kitajeva

Pļaviņu novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

29355624

sanita.kitajeva@plavinas.lv