Pļaviņu novada sporta svētki 2018. Rezultāti

Publicēts: 
29.07.2018 - 08:45

Pļaviņu novada sporta svētkos, kas šogad notika 28. jūlijā un pirmo reizi - Gostiņu stadionā, piedalījās ap 250 dalībnieku - gan novada iedzīvotāji, gan viesi.

Paldies par atsaucību! Publicējam godalgoto vietu ieguvējus dažādās disciplīnās.

 

Rezultāti:

Kross 1,5 km

Seniorēm

  1. vieta – Inna Jermakova 8:19

Sievietēm

  1. vieta – Evelīna Skābarniece 6:43:0
  2. vieta – Agate Mežmale 6:43:2
  3. vieta – Olita Znotiņa 6:57:0

Juniorēm

  1. vieta – Madeira Ilmere 6:04
  2. vieta - Sabīne Lasmane 6:28
  3. vieta – Līga Riekstiņa 6:29

Senioriem

  1. vieta – Dainis Kaņepējs 6:07
  2. vieta – Andris Ambainis 8:44

Vīriešiem

  1. vieta – Kaspars Kravalis 4:26
  2. vieta – Marks Ņesterovs 4:59
  3. vieta – Artis Poliks 5:09

Junioriem

  1. vieta – Raivo Kaņepējs 5:34
  2. vieta – Nikita Skrimblis 5:53
  3. vieta – Oskars Koržs 6:09

 

Mešana mērķī

Vīriešiem

  1. vieta – Aleksandrs Jermakovs 45
  2. vieta – Artis Leončiks 44
  3. vieta – Artis Bāliņš 39

Sievietēm

  1. vieta – Sabīne Lasmane 45
  2. vieta – Līga Riekstiņa 42
  3. vieta – Beāte Kaņepēja 38

 

Peldēšana

Seniorēm

  1. vieta – Inta Liepiņa 2:02:16

Sievietēm

  1. vieta – Inga Orlova 39:33
  2. vieta - Anželika Žukova 1:15:47
  3. vieta - Sabīne Liepiņa 1:30:90

Juniorēm

  1. vieta – Una Ivanova 52:16
  2. vieta - Paula Kristiāna Fokina 53:00
  3. vieta - Keita Aizporiete 57:67

Senioriem

  1. vieta – Aleksandrs Jermakovs 44:90
  2. vieta – Juris Vaivods 52:81
  3. vieta – Andrejs Reiznieks 1:02:90

Vīriešiem

  1. vieta – Aleksejs Orlovs 33:02
  2. vieta – Kristers Vanags 37:59
  3. vieta – Rihards Bogdanovs 38:17

Junioriem

  1. vieta – Nikita Skrimblis 48:59
  2. vieta – Renārs Avens 51:11
  3. vieta – Leons Fetkuļins 51:56

 

Šautriņu mešana

Sievietēm

  1. vieta – Eva Lasmane 27
  2. vieta - Keita Aizporiete 27
  3. vieta - Kristīne Laizāne 24

Vīriešiem

  1. vieta – Vladimirs Glods 36
  2. vieta – Artis Bāliņš 33
  3. vieta – Andrejs Dombrovskis 30

 

Futbola soda sitieni

Sievietēm

  1. vieta – Marta Skudra 21
  2. vieta – Vika Valcere 18
  3. vieta – Marina Striķe 16

Vīriešiem

  1. vieta – Mārtiņš Krauklis 32
  2. vieta – Oskars Skudra 32
  3. vieta – Artjoms Zagorskis 31

 

Rollopēds

Sievietēm

  1. vieta – Krista Stūre 9:24
  2. vieta – Madeira Ilmere 11:08
  3. vieta – Olita Znotiņa 11:47

Vīriešiem

  1. vieta – Agris Stūris 9:36
  2. vieta – Kristers Aizporietis 9:66
  3. vieta – Ginters Daiļida 9:91

 

Lēnā riteņbraukšana

Sievietēm

  1. vieta – Agate Mežmale 1:07:00
  2. vieta – Vika Valcere 47:00
  3. vieta – Olita Znotiņa 43:00

Vīriešiem

  1. vieta – Artis Bāliņš 1:02:00
  2. vieta – Markuss Molčanovs 53:00
  3. vieta – Pēteris Bulahs 49:00

 

Svara stieņa celšana

Sievietēm

  1. vieta – Olita Znotiņa 444x
  2. vieta – Krista Stūre 200x
  3. vieta - Tatjana Zagorska 180x

Vīriešiem

  1. vieta – Jānis Vaniņš 70x
  2. vieta – Aleksandrs Kvaselis 40x
  3. vieta – Artis Aizporietis 38x

Junioriem

  1. vieta – Renārs Avens 120x
  2. vieta – Rūdis Ruciņš – Vējiņš 60x
  3. vieta – Viesturs Vīksne 53x

 

Pildbumbas mešana

Sievietēm

  1. vieta – Viktorija Smerjotkina 17,02
  2. vieta – Vika Valcere 16,05
  3. vieta – Līga Riekstiņa 13,25

Vīriešiem

  1. vieta – Maksims Sakovičs 35,02
  2. vieta – Jānis Klačkovs 30,20
  3. vieta – Agris Stūris 30,00

 

Veiklības skrējiens

Sievietēm

  1. vieta – Vika Valcere 29:19
  2. vieta – Iveta Grantiņa 32:41
  3. vieta – Kitija Smirnova 36:16

Vīriešiem

  1. vieta – Renārs Avens 23:67
  2. vieta – Rihards Bogdanovs 25:11
  3. vieta – Arnis Dārziņš 26:15

 

Zābaka mešana

Sievietēm

  1. vieta - Dace Polika 17,45
  2. vieta - Viktorija Smerjotkina 16,80
  3. vieta - Diāna Petrovska 16,16

Vīriešiem

  1. vieta – Vladimirs Starčenko 31,80
  2. vieta – Agris Stūris 31,40
  3. vieta – Jānis Podnieks 30,28

 

Lidojošais šķīvītis

Sievietēm

  1. vieta – Olita Znotiņa 14
  2. vieta – Dace Polika 10
  3. vieta – Līga Riekstiņa 9

Vīriešiem

  1. vieta – Edgars Elgars Bērziņš 12
  2. vieta – Endijs Maiks Ūbelis 12
  3. vieta – Oskars Avens 11

 

Orientēšanās

Sievietēm

  1. vieta – Olita Znotiņa 2:18
  2. vieta – Inese Rāviņa 2:57
  3. vieta – Marina Striķe 3:01

Juniorēm

  1. vieta - Krista Stūre 2:24
  2. vieta - Kristiāna Helmane 3:31
  3. vieta - Sofija Pakalka 4:22

Vīriešiem

  1. vieta – Agris Stūris 1:59
  2. vieta – Aivars Lucijanovs 2:43
  3. vieta – Artūrs Saulītis 3:25

Junioriem

  1. vieta – Sandis Rāviņš 2:52
  2. vieta – Roberts Dombrovskis 3:21
  3. vieta – Raivo Kaņepējs 3:54

 

Jautrības stafete

1. vieta – “Jaunieši” 1:27:41

Aivars Lucijanovs

Krista Stūre

Olita Znotiņa

Kristaps Ostrovskis

Aivis Jokums

2. vieta – “Osis” 1:28:49

Beāte Kaņepēja

Marks Ņesterovs

Ralfs Bagatskis

Samanta Seliverstova

Kristers Daiļida

3. vieta – “Pīles” 1:29:19

Keita Aizporiete

Igors Smerjotkins

Kristers Aizporietis

Viktorija Smerjotkina

Endijs Lasmanis

 

Futbols

1. vieta – “Karjers”

Deniss Škuļteckis

Oskars Skudra

Sergejs Jeršeslavcevs

Maksims Sakovičs

2. vieta – “Jermaki”

Aleksandrs Jermakovs

Aleksandrs Jermakovs juniors

Guntars Siliņš

Rolands Prohorovs

3. vieta – “Brazil”

Markuss Marcinkevičs

Aleksandrs Maļinovskis

Nikita Skrimblis

Rainers Pakers

 

Volejbols

1. vieta – “Bezdelīgas – 2”

Krists Kučinskis

Krista Ģēģere

Armands Knēģeris

Reinis Otto

2. vieta – “Irši”

Edgars Riekstiņš

Nauris Fridrihsons

Rinalds Kalniņš

Raivis Pālēns

3. vieta – “Erlis un CO”

Erlands Liepiņš

Viesturs Mozga

Daniels Ošiņš

Artis Aizporietis

 

BĒRNU SACENSĪBAS

Veiklības skrējiens

S6

  1. vieta – Jolanta Priedīte
  2. vieta – Ance Kaidaka
  3. vieta – Karolīna Liepiņa

V6

  1. vieta – Alekss Lotuhovs
  2. vieta – Roberts Glods
  3. vieta – Marks Starčenko

S8

  1. vieta – Evelīna Dambe
  2. vieta – Elīna Vipiha
  3. vieta – Nellija Čapiņa

V8

  1. vieta – Emīls Glods
  2. vieta – Linards Aizporietis
  3. vieta – Dāvis Priedītis

 

“Zivtiņu makšķerēšana”

S6

  1. vieta – Ance Kaidaka
  2. vieta – Elīna Rudzīte
  3. vieta – Karlīna Visocka

V6

  1. vieta – Roberts Glods
  2. vieta – Marks Starčenko
  3. vieta – Alekss Lotuhovs

S8

  1. vieta – Elīna Vipiha
  2. vieta – Nellija Čapiņa
  3. vieta – Evita Pujāte

V8

  1. vieta – Arvīds Osipausks
  2. vieta – Sandis Rāviņš
  3. vieta – Roberts Dombrovskis

 

Sandris Stūris, foto - Sanita Kitajeva