Pļaviņu novada ugunsdzēsības sacensības

21.07.2018 - 20:30

Pļaviņu novada ugunsdzēsības sacensībām tika pieteiktas 10 komandas.

Sacensību gaitā komandas veica 5 posmu stafeti, ar ūdens stūklu šāva pa bumbiņām, meta mērķī ar smilšu maisiņiem, sacentās virves vilkšanā.

Spraigā, aizraujošā cīņā un tveicīgos laikapstākļos ceļojošo kausu šogad ieguva komanda "Mazie zaķīši" (Arnis Lazda, Ruslans Gabranovs, Valdis Mežmalis, Artis Miķelsons, Ainārs Pīķis).

Dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām, kausiem, diplomiem, pārsteiguma balvām un brīvbiļetēm uz zaļumballi.

Sacensības organizēja Klintaines pagasta pārvalde un Pļaviņu novada sporta organizators, vadīja  - galvenais tiesnesis Ainārs Arnītis.

Sacensībās klātesošos uzrunāja un sveica Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ambainis un VUGD Zemgales reģiona brigādes Aizkraukles daļas komandiera pienākumu izpildītājs, kapteinis Mihails Maškovs.

Sacensību rezultāti:

10 – 13 gadus vecas meitenes

1. vieta "Wi-fi" (Madara Smirnova, Sintija Dubiņina, Paula Beāte Mežmale, Marta Pīķe, Krista Visocka)

10 – 13 gadus veci zēni

1. vieta "RIO (Rainers Ķirsis, Kitija Keita Jansone, Tomass Seliverstovs, Gunta Plotiņa, Rihards Rūdolfs Rišķis)
  2. ieta “Ēnu spēles” (Austra Madara Nasteviča, Enija Niedrīte, Elīna Kvasele, Toms Kačkāns, Artis Regnārs Ruslēvičs)

14 – 17 gadus vecas jaunietes

1. vieta “Raujam, graujam un, ja vajag, šaujam” (Agate Mežmale, Viviāna Nikaļuka, Evelīna Skābarniece, Elīna Skābarniece, Lineta Lauva)
  2. vieta “Trakie trusīši” (Natālija Voroncova, Roze Elīna Liepiņa, Krista Anete Ilmere, Amanda Kačkāne, Madeira Anhelika Ilmere)

18 – 90 gadus vecas sievietes

1. vieta “Krauss” (Kitija Smirnova, Samanta Seliverstova, Karīna Ķirse, Kristīne Jansone, Ieva Seliverstova)

18 - 90 gadus veci vīrieši