Pļaviņu orientieristi Austrijas Tiroles daudzdienās

Publicēts: 
31.07.2017 - 12:15

Astoņi Pļaviņu novada orientieristi pārstāvēja Pļaviņas starptautiskās piecu dienu orientēšanās sacensībās Tirolē, Austrijā un guva bagātīgu pieredzi kalnu apvidu orientēšanās prasmju attīstībā ar dažādām grūtības pakāpēm. Tiroles daudzdienas norisinājās no 10. līdz 16. jūlijam Alpu kalnu apkārtnē. Sacensībās vislabāk veicās Kristai Stūrei, kura W12 grupā 24 dalībnieku konkurencē piecu dienu kopsummā izcīnīja 7. vietu. Olita Znotiņa starp 41 dalībnieci W21 īsajā distancē izcīnīja 14. vietu. No 36 sāncensēm Agita Cukanova W14 grupā izcīnīja 15. vietu, Marta Langenfelde ieguva 22. vietu, Elīza Luksa ieguva 23. vietu. Aleksa Dauškane, Helmuts Vītols un Jānis Smilgājs izturēja piecu dienu orientēšanās izaicinājumus un guva jaunu pieredzi, iepazīstot kalnu reljefu orientēšanās sacensību festivālā.

Pēc sacensību trešās dienas organizatori iekļāva brīvdienu, kuru Pļaviņu sportisti izmantoja, dodoties 6 stundu ilgā un 18 km garā pārgājienā kalnos, kas bija varens un  izturības cienīgs piedzīvojums ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu, apbrīnojot ainavas, kas pavērās uz kalnu virsotnēm un kalnu ielejām.

Paldies Pļaviņu novada domei par līdzfinansējumu dalībai starptautiskajās orientēšanās sacensībās!

Pļaviņu novada sporta organizators Sandris Stūris