Seminārs mājražotājiem: No idejas līdz produkta veiksmīgam iznākumam

Publicēts: 
08.08.2017 - 14:00
Seminārs "No idejas līdz produktam"
 
Semināra norises laiks: 16.08.2017, 10.00-13.20
Vieta: Aizkraukle, Bērzu iela 5, 2. stāvs

 LLU lektore Ilga Gedrovica stāstīs, kāds ceļš ejams, lai realizētu savas idejas un kādas ir sadarbības iespējas ar zinātniekiem. Seminārā iekļautas tādas tēmas kā Iespējas un izaicinājumi vietējiem Latvijas produktiem; Jaunākās tehnoloģijas un tendences pārtikas produktu ražošanā; Jaunas izejvielas un kvalitatīvi nišas produkti; Atbalsta iespējas uzņēmējiem sadarbībai ar zinātniekiem, pētījumu veikšanai un jaunu produktu izstrādei.

Šis ir otrais seminārs mājražotājiem šajā gadā. Trešais būs izbraukuma seminārs uz Jelgavu oktobrī. Piedalīties var esošie un potenciālie mājražotāji.

Pieteikšanās uz semināru pie Inetas Sproģes, mob. 26593210. Seminārs ir bezmaksas.

Semināra programma

Ineta Sproģe, LLKC Aizkraukles biroja lauku konsultants