Septembra aktivitātes Pļaviņu novada bērniem un jauniešiem bērnu centrā „Pepija”

Publicēts: 
05.10.2017 - 08:45

Sākoties jaunajam mācību gadam, centra „Pepija” apmeklētāji un jaunieši turpina pavadīt savu brīvo laiku bērnu centrā ar lielu gandarījumu un jaunām iespējām. Deju grupa „CRYSTAL” uzstājās Pļaviņu pilsētas viesiem - Varakļānu novada domes pārstāvjiem. Šoruden dejotāji uzsākuši savu ceturto dejošanas sezonu.

Kopā ar bērniem un jauniešiem nolēmām mainīt centra interjeru, nokrāsojot vienu centra pirmās telpas sienu un atjaunojot tās vizuālo izskatu. Paldies visiem darba rūķiem - jauniešiem, kas piedalījās procesā!

Skolotāju dienā bērni un jaunieši piedalījās konditorejas meistarklasē - cepa ābolu plātsmaizes. Bērni mācījās jaukt mīklu, vēroja, kā tā rūgst un mainās rūgšanas procesā, kā arī mizoja un grieza Latvijas rudens ražas ābolus. Bērni un jaunieši ar lielu gandarījumu baudīja pašu gatavotās ābolu plātsmaizes.

Centrs „Pepija” iegādājies galda spēli „Ice Cool”, ko izdevis galda spēļu uzņēmums «Brain Games». Šī spēle Latvijā tika atzīta par gada labāko galda spēli. Spēle patīk gan bērniem, gan jauniešiem – tā ir lieliska ģimenes un sacensību spēle.

Mūsdienās, kad bērnu prātus “pārņēmis” dators un citas mobilās ierīces, fiziskās aktivitātes ir neatņemama sastāvdaļa bērna fiziskai un garīgai attīstībai. Sākot ar septembri, pēc sākumskolas bērnu un viņu vecāku pieprasījuma,  mūsdienu deju stilu sāka apgūt 1. līdz 4. klašu skolēnu deju grupa „Shiny  CRISTAL”. 25 mazie dejotāji piedalās deju nodarbībās un attīsta deju ritma izjūtu, kustību elementus un arī atmiņu. Kopumā mūsu pilsētā ar mūsdienu deju stilu nodarbojas ap 50 dejotāju. Prieks, ka bērniem un jauniešiem tiek dotas iespējas lietderīgi pavadīt brīvo laiku!

Turpināsim darbu!

Visas bildes var apskatīt ŠEIT