SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” aicina darbā juristu/-i

Publicēts:
29.10.2018 - 08:15
SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” (reģ.nr. 48703000457) aicina darbā

Juristu uz noteiktu laiku (1,5 gadi)

Mēs būsim priecīgi redzēt savā kolektīvā uzticamu, zinošu, mācīties un augt gribošu cilvēku.

Galvenie darba pienākumi:

  • Sagatavot un izsūtīt brīdinājumus, veikt pārrunas ar parādniekiem;
  • Sagatavot un iesniegt prasības tiesā, piedalīties tiesas sēdēs;
  • Līgumu projektu sagatavošana un citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

-     pieredze līdzīgu darba pienākumu veikšanā;

-     likumdošanas aktu izpratne, spēja tos izmantot darbā;

 -    labas latviešu valodas rakstu prasmes;

-     labas komunikācijas spējas;

-     prasmes lietvedības dokumentu sagatavošanā;

-     vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

-     interesantu un dinamisku darbu;

-     mācību un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;

-     iespēju iegūt profesionālo pieredzi;

-     izpalīdzīgu un draudzīgu kolektīvu.

Pieteikuma dokumentus: dzīves gājuma aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” Daugavas ielā 43, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, LV-5120 sekretārei vai elektroniski uz e-pastu komunālie_pakalpojumi@plavinas.lv līdz 2018. gada 20. novembrim.