SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” aicina darbā Parādu piedzinēju

Publicēts:
08.11.2017 - 16:30

SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” (reģ.nr. 48703000457) aicina darbā Parādu piedzinēju uz nenoteiktu laiku.

Mēs būsim priecīgi redzēt savā kolektīvā atvērtu, uzticamu, zinošu, profesionālu, mācīties un augt gribošu cilvēku.

Galvenie pienākumi:

  • Sagatavot un izsūtīt brīdinājumus, veikt pārrunas ar parādniekiem;
  • Sagatavot un iesniegt prasības tiesā, piedalīties tiesas sēdēs;
  • Līgumu projektu sagatavošana un citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

-     augstākā juridiskā izglītība, vēlama pieredze līdzīgu darba pienākumu veikšanā un vēlme sevi pierādīt, katrs pretendents tiks izvērtēts individuāli.

-     laba latviešu valodas rakstu kultūra;

-     labi orientēties likumdošanas aktos, spēja tos izmantot darbā;

-     labas komunicēšanās spējas;

-     laba prasme lietvedības dokumentu sagatavošanā;

-     iemaņas darbā ar datoru (MS Office);

-     vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

-     mācību un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;

-     iespēju iegūt profesionālo pieredzi;

-     draudzīgu kolektīvu;

-     alga no 630,00 EUR mēnesī un sociālās garantijas

Pieteikuma dokumentus : izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un dzīves gājuma aprakstu (CV) iesniegt SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” Daugavas ielā 43, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, LV-5120, valdes loceklei (4.kab) vai elektroniski uz e-pastu komunālie_pakalpojumi@plavinas.lv līdz 2017. gada 16. novembrim ieskaitot.