Siera sējējas aicina piedalīties konkursā

Publicēts: 
12.06.2017 - 14:15

Dzeltens un apaļš kā saule – Jāņu sierā iegūlis viss dabas spēks. Apaļais un spilgti dzeltenais ķimeņu siera ritulis kalpo par saules simbolu un ir īsteni latvisks Līgo galda ēdiens.

23. jūnijā, Līgo vakara pasākumā Aiviekstes pagasta Kriškalnos biedrība “Pļaviņu pļāvēji” sadarbībā ar Pļaviņu novada domi organizē siera degustācijas pasākumu, lai veicinātu siera siešanas tradīciju un noteikt labākās un veiksmīgākās siera sējējas Pļaviņu novadā. 

Degustācija notiks divās kategorijās – Jāņu siers un citi sieri. Siera degustatori un vērtētāji būs pasākuma dalībnieki. Balsojot par sev garšīgāko sieru, tiks noteiktas veiksmīgākās siera sējējas Pļaviņu novadā. Balvas saņems pirmās trīs vietas katrā kategorijā. Apbalvota tiks arī neparastākā siera sējēja.

Aicinām piedalīties visas novada siera sējējas ar saviem īpašajiem sieriem!

KONKURSA NOLIKUMS