“Stikla brīnumi” PII “Jumītis”

Publicēts: 
07.11.2017 - 11:45

Jau ierasts, ka bērnudārzos viesojas dažādi viesmākslinieki, kuri piedāvā noskatīties leļļu teātra izrādes, arī koncertprogrammas. Bet šoreiz PII “Jumītis” viesojās Ventspils stikla pūtēji ar izglītojošu, ļoti interesantu programmu “Stikla brīnumi.” Tās laikā bērni tika iepazīstināti ar tik reto profesiju - stikla pūtēji. Laiks paskrēja nemanot, klausoties ļoti atraktīvo un aizraujošo stāstījumu gan par stiklu, gan par to, ko no tā var izveidot, un vērojot, kā tiek izgatavotas figūriņas. Protams, arī paši bērni izmēģināja savus spēkus stikla burbuļa uzpūšanā.

Pasākuma laikā varēja arī nopelnīt vērtīgas balviņas, neparasti bija tas, ka dažas no tām varēja saņemt nevis sniedzot atbildes, bet nosaucot jautājumus, kādi tika uzdoti. Gan praktiski darbojoties, gan uzmanīgi klausoties, bērni uzzināja daudz ko jaunu un interesantu par mums tik pazīstamo materiālu – stikls.

Nobeigumā varēja apskatīt skaisto suvenīru izstādi un arī iegādāties kādu no tiem.

A. Čepule, PII metodiķe