Turpinās I riņķa izbraukuma spēles Latvijas čempionātā futbolā, II līgā

Publicēts:
14.05.2018 - 08:45

Paldies tiem FK "Pļaviņu DM" līdzjutējiem, kuri atbalstīja un juta līdz komandas spēlei Rīgā.

Spēle bija spraiga un ar aizraujošiem notikumiem gan pie vieniem, gan otriem vārtiem. Pretinieku komanda "Rīga United" bija citādāka nekā otra "Rīga United" komanda, kura spēlēja pagājušajā gadā. Tā var sagādāt raizes ne vienai vien līderkomandai reģionā. Zaudējām pirmos vārtus, atspēlējāmies pirmā puslaika beigās un izvirzījamies vadībā. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:1 mūsu labā. Otrajā puslaikā vēlreiz pārspējām pretinieku, tomēr rezultāts tika izlīdzināts - 3:3. Tālākajā spēles gaitā vēlreiz izvirzījāmies vadībā un tomēr zaudējām vārtus, nepārliecinoši spēlējot vārtsargam ne visai saspringtā situācijā. Spēle beidzās ar rezulātu 4:4.

Šodien, 14. maijā, sākas 21. pilsētas čempionāts futbolā. Šogad tajā startēs tikai 6 komandas. Iepriekšējos gados piedalījušās 8. Dalību atteica divas Jēkabpils pilsētas komandas, bet mēs turpinām savu futbola spēles apgūšanu, iesaistot arī jaunos spēlētājus. Arī pieaugušajiem tā ir savu spēju pārbaude vienu reizi nedēļā, jo no galvenās pilsētas komandas spēlētāji ir sadalījušies dažādās komandās. Tas ir labs treniņš un savas sportiskās formas uzturēšana. Lai veicas!