Turpinās I riņķa izbraukuma spēles Latvijas čempionātā futbolā, II līgā

Publicēts:
04.06.2018 - 19:45

Turpinājums Latvijas čempionātā futbolā II līgā I riņķa spēlēs mūsu novada futbolkomandai Pļaviņu DM  sagādāja negaidītu nervozēšanu. 2. jūnija spēlē Valkā vairāk nekā 75 minūtes nevarējām atklāt rezultātu, kaut gan viss liecināja par mūsu komandas labāku sagatavotību. Bumba reizēm spītīgi negāja vārtos, trīs izdevības bija O. Zepam, bet tās palika neizmantotas. Mūsu komandai bija lielāks pārsvars gan pozicionālā, gan tehniskā ziņā, kaut gan arī pretinieks neizmantoja bīstamus pretuzbrukumus, kuri varēja noslēgties ar vārtu guvumu. Pēdējās 8 minūtēs pretinieks neizturēja mūsu pārsvara spiedienu. Pēc pirmajiem vārtiem, ko guva A. Laiviņš, īsā laikā iesitām vēl divus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0  mums par labu. Arī paši komandas spēlētāji piekrīt tam, ka  iegūti ir tik nepieciešamie trīs punkti, bet pati spēle nebija no labākajām - ļoti saspringta, nervoza, un tadēļ arī bija tik daudz  neprecizitāšu. Nākamā spēle - 9. jūnijā plkst. 15.00 Limbažos.