Virtuālā izstādē par jūgendstilu arī Pļaviņu mākslas skolas audzēkņu darbi

Publicēts: 
09.06.2017 - 12:00

“Rīgas Jūgendstila centrs” piedāvā ikvienam aplūkot virtuālo izstādi: “Augu motīvi un skulpturālie tēli Rīgas jūgendstila arhitektūrā”. Konkursā piedalījās 35 mākslas skolas un izstādē apkopoti vairāk nekā 300 Latvijas skolēnu radošie darbi, to vidū ir arī trīs Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu radošais veikums: Kristera Kaļvas (11 g., ped. Valentīna Zdanovska), Gundara Vuškārnieka (11 g., Pļaviņu Mākslas skola, ped. Valentīna Zdanovska), Darjas Kmito (11 g., Pļaviņu Mākslas skola, ped. Valentīna Zdanovska).

Izstāde virtuāli skatāma vietnē jugendstils.riga.lv/lat/gallery un https://www.facebook.com/pg/RigaArtNouvea/photos/. Facebook lapā piedāvā ne tikai aplūkot jauno mākslinieku veikumu, bet arī nobalsot par sev tīkamāko darbu. Balsošana notiks tikai līdz 10.06.2017.! Informācija par skatītāju un žūrijas favorītiem tiks publicēta 12.06.2017. muzeja “Rīgas Jūgendstila centrs” mājas lapā.