“Vivus.lv MTB maratona” Pļaviņu posma un Latvijas čempionāta rezultāti

Publicēts: 
12.06.2017 - 15:45

Svētdien, Pļaviņu novada Mežezera slēpošanas kompleksā norisinājās iecienītā “Vivus.lv MTB maratona” seriāla trešais posms, kura ietvaros tika noskaidroti arī Latvijas čempioni MTB maratonā. Sacensībās piedalījās arī vairāki pļaviņieši. Vīru elitē otro reizi karjerā čempiona titulu ieguva “ZZK” komandas sportists Mārtiņš Blūms, bet dāmu konkurencē uzvarēja viņa komandas biedrene Katrīna Jaunslaviete. Dalībnieki veica 54 kilometru garu distanci, kas sadalīta divos apļos. Tikmēr junioru grupā triumfēja “NN sporta kluba” pārstāvis Artūrs Krasts.

Sacensības pulcēja ap 1000 dalībniekiem un lielu skaitu līdzjutēju.

Visi rezultāti šeit: http://www.mtb-maratons.lv/rezultati/

“Vivus.lv MTB maratona” sezona turpināsies 9. jūlijā, kad Talsos notiks ceturtais posms.

Foto: S.Stūris