16. oktobrī Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratona laikā satiksmei tiks slēgts Daugavas ielas posms un maršruta autobusu pieturas tiks pārceltas uz Raiņa ielu

Publicēts: 
13.10.2021 - 19:15

Šī gada 16. oktobrī Pļaviņās norisināsies “Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons”. 

Pasākuma laikā no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.00 transportlīdzekļu satiksmei tiks slēgta Daugavas iela posmā no Daugavas - Raiņa ielas krustojama līdz Daugavas, Draudzības un Lielās ielas krustojumam. Satiksme Pļaviņās tiks organizēta pa paralēli esošajām Raiņa un Draudzības ielām.

Uz Raiņa ielas no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.00 būs aizliegts novietot transportlīdzekļus stāvēšanai.  

Maršrutu autobusu pieturas, kas atrodas uz Daugavas ielas - pie Pļaviņu Sociālā dienesta (Daugavas iela 4), pretī Pļaviņu kultūras centram (Daugavas iela 49), pie sociālā aprūpes centra “Pļaviņas” (Daugavas iela 54), pretī Pļaviņu vidusskolai (Daugavas iela 70) un pie Daugavas – Dzirnavu ielas krustojuma - no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.00 tiks pārceltas un atradīsies uz Raiņa ielas - blakus namam Raiņa ielā 4, aiz Pļaviņu kultūras centra Raiņa ielā 51, blakus namam Raiņa ielā 91, pie Pļaviņu vidusskolas stadiona un pie Raiņa – Dzirnavu ielas krustojuma.

Lūdzam skatīt shēmu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!