23. jūnijā aicinām apmeklēt brīvdabas izrādi Zviedru skansts estrādē

Publicēts: 
08.06.2021 - 13:00

Līgosim!

Brīvdabas izrāde 23. jūnijā 19.00 Pļaviņās, Zviedru skansts estrādē.

Gluži kā sena skaņu plate A. Brigaderes luga “Lielais loms” aizsauc laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka. Bet ļaudis tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši un meklējoši. Metot laipu uz iecerētās sirdi, tiek likti lietā visādi stiķi - “improvizācija”, “interpretācija”, “traktēšana” un “fraktēšana”... Un kaut arī šo jēdzienu skaidrojumu bieži neizprot arī paši izrādes varoņi, tas netraucē nonākt pie laimīgām beigām – pāru dabošanās.

Krāšņu aktieru buķeti veidojuši divi iestudējuma režisori Juris Kalniņš un Voldemārs Šoriņš.

Lomās: Artis Drozdovs, Romāns Bargais, Evija Skulte, Voldemārs Šoriņš, Indra Burkovska, Raimonda Vazdika, Ance Kukule, Aīda Ozoliņa, Dace Makovska, Juris Kalniņš vai Jānis Kirmuška.

           

Ieeja bez maksas.

Ieeja uz izrādi, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu.

 

Pļaviņu novada kultūras centrs