Agneses Krastenbergas gleznu izstāde “Mājup”

Publicēts: 
15.07.2021 - 12:15

13. jūlijā Pļaviņu kultūras centra Mazajā zālē atvērta pļaviņietes, gleznotājas un mūziķes Agneses Krastenbergas gleznu izstāde “Mājup”. Izstādes nosaukums vēsta skatītājiem, ka izvēlētie darbi vedina doties uz mākslinieces dzimto vietu - Pļaviņām, tur, kur valda miers un harmonija. Māksliniece aicina ienirt dārza ziedu burvībā un krāšņumā, saules atspulgā Daugavas plašumos un sievietes dvēseles noskaņās. Košums, dzīvesprieks, vieglums – tā īsumā varētu raksturot Agneses Krastenbergas mākslas darbus.

Izstādē skatāmas 20 gleznas eļļas tehnikā.

 

Izstāde atvērta no 13. jūlija – 16. augustam.

- Darba dienās no plkst.11.00 – 16.00

- Sestdienās no 10.00 – 13.00

- Pirmdien, svētdien – brīvs

 

Pļaviņu kultūras centrs