Aicina piedalīties aptaujā par “Atpūtas un darījumu braucieniem”

Publicēts: 
03.06.2021 - 18:15

Aicinām iedzīvotājus piedalīties aptaujā par atpūtas un darījumu braucieniem. Anketas jautājumi palīdzēs novērtēt Covid-19 vīrusa izraisītās situācijas ietekmi uz Latvijas iedzīvotāju ceļošanas paradumiem. Aptaujā vaicāsim par maijā veiktajiem braucieniem. Lūdzam piedalīties aptaujā arī tad, ja neesat devies nevienā braucienā.

Aptaujā iegūtos datus izmanto iedzīvotāju ceļojumu paradumu un iespēju novērtēšanā, kas ir būtiski rādītāji Latvijas tūrisma nozares attīstībai un ar to saistīto lēmumu pieņemšanai. Tieši jūsu atsaucība ir svarīga, lai dati pareizi un objektīvi atspoguļotu to, kādas ir mūsu valsts iedzīvotāju iespējas ceļot un kā viņi spējuši pielāgoties situācijai.

Aizpildiet anketu tiešsaistē vai piedalieties telefona intervijā!

Aicinām līdz 30. jūnijam jebkurā Jums ērtā laikā aizpildīt anketas tiešsaistē šeit.

Ja Jums nav iespējas aizpildīt anketu tiešsaistē, lūdzam sazināties ar mums pa bezmaksas tālruni 80008811 darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, lai vienotos par telefona intervijas laiku.

Iegūtie dati ir konfidenciāli

Atbilstoši spēkā esošajiem Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem Centrālā statistikas pārvalde ir tiesīga vākt un apstrādāt personu datus. Mūsu pienākums ir nodrošināt Jūsu sniegto datu aizsardzību un konfidencialitāti – iegūtos datus nedrīkstam nodot nevienai citai iestādei vai personām, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestam, tiesu izpildītājiem, bankām. Visus datus publicējam tikai apkopotā veidā.

Kā aizpildīt aptaujas anketu?

Lai aizpildītu anketu tiešsaistē, neieciešams autorizēties, izmantojot internetbanku, e-parakstu vai e-identifikācijas karti. Anketu tiešsaistē var aizpildīt jebkura persona, kura ir sasniegusi vismaz 15 gadu vecumu. Pieslēgšanās pamācība pieejama ej.uz/edv-pamaciba.

Iesakām anketu aizpildīt, pieslēdzoties ar datoru - tas būs ērtāk. Anketa pieejama latviešu, krievu un angļu valodās.

Plašāka informācija pieejama, zvanot pa bezmaksas tālruni 80008811 darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, rakstot e-pastā: turisms@csp.gov.lv, kā arī tiešsaistē:

Paldies par Jūsu atsaucību, lai mums veiksmīga sadarbība!

Centrālā statistikas pārvalde