Aicinām iedzīvotājus iegādāties nekustamā īpašuma numurzīmes

Publicēts: 
29.04.2021 - 08:45

Pļaviņu novada dome aicina iedzīvotājus iegādāties nekustamā īpašuma numurzīmes. Pašvaldība ir apzinājusi īpašumus, kuriem norādes plāksnes nav uzstādītas, kā arī īpašumus, kuros uzstādītās norādes plāksnes neatbilst saistošajos noteikumos noteiktajām prasībām. Par numurzīmēm norēķināties var Pļaviņu novada domē, maksājot ar norēķinu karti. Pļaviņu novada dome apmeklētāju klātienes apkalpošanu nodrošina tikai pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot pa tālruni 66954835 vai 29299719.

Saskaņā ar Pļaviņu novada saistošo noteikumu Nr. 11 “Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu Pļaviņu novadā” (apstiprināti ar Pļaviņu novada domes 2020. gada 25. jūnija lēmumu Nr. 8, protokols Nr. 14) astoto punktu līdz 2021. gada 1. augustam namīpašuma īpašniekiem jānodrošina numurzīmju vai ielas nosaukuma plākšņu izvietošana pie katra īpašuma.

Vienas 320x220mm izmēra numurzīmes cena ir  EUR 8.80 un 320x280mm izmēra numurzīmes cena ir EUR 10.40.

Māju īpašniekiem, kuri jau paši pasūtījuši un iegādājušies numurzīmes, nav obligāti jāiegādājas pašvaldības piedāvātās plāksnes. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Pļaviņu novada domi.

Plāksnes pieejamas sekojošu ēku īpašniekiem: sarakstu skatīt šeit.