Aiviekstes, Vietalvas, Klintaines pagastu pārvalžu vadītājas sveiciens svētkos

Publicēts: 
23.12.2021 - 09:45

 

Ir pienācis skaistais sveču mirdzuma laiks, kad vecais gads dod vietu jaunajam, un mēs noliekam malā ikdienas steigu un raizes. Svētku sagaidīšana katram no mums ir īpašs laiks, kad mēs pārdomājam, ko esam paveikuši un arī plānojam nākamos darbus. Tādēļ gribu teikt sirsnīgu paldies visiem kas piedalījušies Aiviekstes, Vietalvas, Klintaines pagastu dzīves veidošanā, kas ieteikuši savas idejas un nākuši ar saviem priekšlikumiem. Paldies par sapratni neveiksmju dienās, par palīdzīgu padomu un veselīgu kritiku.

Īpašs paldies pagastu pārvalžu strādniekiem par viņu darbu pagastu labiekārtošanā.

Novēlu pagastu iedzīvotājiem, lai Ziemassvētki atnāk ar piparkūku smaržu, siltumu sirdī un saskaņu katrā ģimenē! Lai Jaunais gads katram nes stipru veselību, veiksmi, panākumus, drošību un labklājību!

 

Giedre Zvirgzdiņa Aiviekstes, Vietalvas, Klintaines pagastu pārvalžu vadītāja