Aizvadīts Pļaviņu Biatlona karuselis 2021

Publicēts: 
01.10.2021 - 02:30

Eiropas sporta nedēļas ietvaros 23. un 30. septembrī Pļaviņu slēpošanas – biatlona bāzē “Jankas – Jaujas” norisinājās pasākums “Pļaviņu Biatlona karuselis”.

Dalībnieki pēc izvēles tika aicināti piedalīties kādā no 3 piedāvātājām disciplīnām – skrējēju biatlonā, velo biatlonā un rollerbiatlonā.

Abos posmos uz starta līnijas stājās pavisam 80 dalībnieki. Skrējēju biatlonā spēkiem mērojās 33 dalībnieki, velo biatlonā – 22 dalībnieki, rollerbiatlonā – 19 dalībnieki, pirmsskolēnu skrējienā – 5 dalībnieki.

Paldies dalībniekiem, paldies vecākiem un treneriem!

Otrā posma rezultāti šeit.

Kopvērtējuma rezultāti šeit.

Uz tikšanos nākošajos šī rudens sporta pasākumos Pļaviņās – 16. oktobrī Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonā (nolikums un pieteikšanās anketa šeit) un 24. oktobrī Pļaviņu atklātajās sacensībās Slēpotāju krosā (nolikums un pieteikšanās anketa tiks publicēta nākošnedēļ).

 

Pļaviņu apvienības pārvaldes

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa