Aizvadīts Pļaviņu pilsētas čempionāts un kausa izcīņa futbolā

Publicēts: 
20.09.2021 - 22:45

19. septembrī norisinājās Pļaviņu pilsētas čempionāta un kausa izcīņas futbolā fināla diena. Par godalgotām vietām cīnījās 4 komandas. Pirmajā spēlē laukumā devās U-18 un U-16 jauniešu komandas. Spēle bija spraiga un rezultatīvu vārtu guvumiem bagāta. Vairāk pieredzējušie un vecākie jauniešu futbolisti U-18 ar rezultātu 9 : 8 uzvarēja savus jaunākos biedrus U-16 komandu. 
Finālspēlē tikās Kokneses komanda ar Pļaviņu ugunsdzēsēju komandu un šoreiz galveno kausu ar rezultātu 3 : 1 ieguva Pļaviņu ugunsdzēsēju komanda, atstājot 2. vietā Kokneses komandu.
 

Pļaviņu 24.čempionāta futbolā rezultāti.

Čempionāts:

1.vieta - Kokneses komanda;
2.vieta - Pļaviņu ugunsdzēsēji;
3.vieta – Pļaviņu DM (U-18).
 

Kausa izcīņa:

galvenais kauss un 1. vieta  - Pļaviņu ugunsdzēsēji;
2.vieta- Kokneses komanda;
3.vieta – Pļaviņu DM U-18 komanda;
4.vieta – Pļaviņu DMU-16 komanda.
Šogad Pļaviņu pilsētas sacensības futbolā nu ir noslēgušās .Nākošgad mēģināsim izdomāt kādu “plusiņu” pie pilsētas futbola  pasākumiem, jo notiks jau 25. - jubilejas pilsētas čempionāts. Lēnām gatavosimies arī tam, ka  2024. gadā svinēsim Pļaviņu un tieši Gostiņu futbola komandas 100. dibināšanas gadadienu, jo pirmā komanda tika dibināta tieši Gostiņos. Tās nosaukums bija -  LKVB (Latvijas kultūras veicināšanas biedrības komanda), kuras sastāvā spēlēja ebreji.

 

Pļaviņu pilsētas čempionāta un kausa izcīņas futbolā organizators

Imants Siliņs