Apmeklētājiem atvērts dienas aprūpes centrs Lielā ielā 37, Pļaviņās

Publicēts: 
03.08.2021 - 14:30

Šodien, 3. augustā, svinīgā atklāšanā durvis vēris dienas aprūpes centrs Lielā ielā 37, Pļaviņās, kurš nu jau sagaidījis arī pirmos apmeklētājus. Aprūpes centrs paredzēts personām ar garīga rakstura un funkcionāliem traucējumiem, kā vieta, kur pavadīt laiku socializējoties un apgūstot dažādas dzīves prasmes. Centra apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja spēlēt attīstošas spēles, izmantot interaktīvos ekrānus un datortehniku vai arī izvēlēties citas sev tīkamas nodarbes. Darba dienās centrā tiek organizētas arī dažādas nodarbības speciālistu pavadībā, kā arī jau no plkst. 9.00 apmeklētājus gaida dienas centra vadītāja Ilze un audzinātāja Santa.

Tuvākajā nākotnē plānots labiekārtot arī centra dārzu un papildināt brīvā laika pavadīšanas iespējas, ņemot vērā apmeklētāju vajadzības un intereses. Laipni aicināts ikviens apmeklētājs gan no mūsu, gan arī citiem Latvijas novadiem!

Dienas aprūpes centrs tapis Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Nr.9.3.1.1/19/I/030 “Dienas aprūpes centra un grupu dzīvokļa izveide Pļaviņu novadā” ietvaros.