Aprīlis bērnu bibliotēkā

Publicēts: 
27.04.2021 - 18:15

Neskatoties uz to, ka arī aprīlī lasītāji bibliotēku klātienē varēja apmeklēt tikai  grāmatu nodošanai un saņemšanai, mēs aicinājām apmeklētājus piedalīties dažādās aktivitātēs.

Sakām lielu paldies piekto klašu skolēniem, kuri aktīvi piedalījās Latvijas Nacionālās Bibliotēkas rīkotajā Skaļās lasīšanas konkursā! Pārliecinoši 1. vietu tajā ieguva 5.a klases audzēkne Elīza Kurcalte, 2. vietā ierindojās Rinalds Striķis, 3. vietā Agnese Zunde. Visi trīs dalībnieki vasaras sākumā piedalīsies Aizkraukles reģiona konkursā, kur  tiks noskaidrots pusfināla uzvarētājs. 

Laikā no 19.  līdz 23. aprīlim Latvijā norisinājās Bibliotēku nedēļa ar moto “Darīt neiespējamo”. Arī mēs, bibliotēkas darbinieces, nolēmām uzsākt mazo lasītāju (četrgadīgo bērnu) projektu “Grāmatu starts”. Sākām ar video ‘’divi vienā” – priekšā lasīšana ar vienkāršu recepšu gatavošanu. Uzņemto video nosūtījām visu projekta dalībnieku vecākiem, un vairums jau ir paspējuši to noskatīties.

Nākamā mēneša laikā bērni kopā ar vecākiem ir aicināti ierasties bibliotēkā un izvēlēties vienu vai vairākas grāmatiņas.

Sadarbībā ar PII “Jumītis” fileāles “Bērziņš” sagatavošanas grupas audzinātāju Silviju Liniņu notika Dž. O’Konoras grāmatas “Brīnumainā Nensija” lasīšana un ilustrāciju zīmēšana.

Aicinājums lieliem un maziem bibliotēkas lasītājiem! Ielūdzam jūs uz “Aklo randiņu ar grāmatu”! Grāmatiņas ir visiem vecumiem. Tās slēpjas aiz koša iesaiņojuma, tomēr uz tā katrai ir dažos teikumos uzrakstīta neliela anotācija. Varbūt tieši kāda no šīm var kļūt par tavu vismīļāko lasāmvielu? Nāc, izvēlies, iepazīsties un lasi!

 

Gunta Grandāne, Antra Galiņa,

bērnu bibliotēkas darbinieces