Ar sirsnīgu atkalsatikšanos un patīkamu satraukumu aizvadīta Zinību diena Pļaviņās

Publicēts: 
01.09.2021 - 18:00

Ar siltiem smaidiem un prieku, lai uzsāktu mācības klātienē, šodien, 1. septembrī, uz Pļaviņu vidusskolu devās mūsu skolēni. Lai gan arī šis mācību gads iesācies ar dažādiem ierobežojumiem un nepieciešamo drošības prasību ievērošanu, tomēr neviltots bija bērnu, vecāku un skolotāju prieks par iespēju atgriezties skolas telpās. Caur bērnības vārtiem kopā ar klašu audzinātājiem Santu Pilskalni un Gintu Balodi Pļaviņu vidusskolas 1.a un 1.b klasē skolas gaitas uzsāks 46 skolēni.

Uzpostajā Pļaviņu Mākslas skolas dārzā ar neviltotu prieku skolēnus sagaidīja skolas direktore Iveta Ušacka. Pļaviņu Mākslas skolas jauno mākslinieku pulkam šogad pievienojas un mācības uzsāk septiņi 1. klases audzēkņi.  Zinību dienas svētku apmeklētājus ar savu apciemojumu pārsteidza Grinčs, kurš šajā dienā, kā pats apgalvoja, nebija nozadzis svētkus, bet lietus mākoņus. Izbrīnu un pārsteigumu skolēniem un vecākiem sagādāja arī mākslas skolas pedagogi, kuri bija pārtapuši pasaku tēlu varoņos.

Citādus Zinību dienas svētkus aizvadīja arī Pļaviņu Mūzikas skolas skolēni un skolotāji, mūzikas skolas zālē skatītāju rindās pulcējoties astoņiem 1. klases audzēkņiem, izskanēja šī mācību gada pirmais koncerts. Savukārt vecāki un pārējo klašu audzēkņi ar skolotājiem tikās individuāli.

Lai veiksmīgs, priekpilns un sasniegumiem bagāts jaunais mācību gads!