Atvērta pieteikšanās Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonam

Publicēts: 
27.09.2021 - 13:00

Aicinām dalībniekus reģistrēties Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonam, kas notiks šā gada 16. oktobrī Pļaviņās.

Reģistrācijas anketas saite pieejama ŠEIT.

Iepriekšējā reģistrācija būs pieejama līdz 12. oktobrim.

Ar pasākuma pilnu nolikumu aicinām iepazīties ŠEIT.

Kā iepriekš informējām, jau trešo gadu Pļaviņās norisināsies skriešanas un nūjošanas svētki -  Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons, kas šogad būs arī Latvijas čempionāta nūjošanā 4. posms, kā arī papildus skriešanas un nūjošanas distancēm notiks sacensības iešanā, kas visā pasaulē kļūst arvien populārākas. Tradicionāli Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratona laikā notika arī mazo jeb “klēpju” sunīšu skrējiens. Arī šogad uz starta gaidīsim saimniekus ar saviem mīluļiem. Ņemot vērā iedzīvotāju lūgumus, šogad distanču klāstu esam papildinājuši arī ar lielāku suņu un saimnieku skrējienu. Skrējiens lielākiem suņiem tiks organizēts ar individuālu startu.

Pasākumā ikviens varēs atrast sev vispiemērotāko distanci.

Pirmsskolēnus aicinām piedalīties 500 m skriešanas distancē bez laika kontroles.

Dalībniekus, kuri nevēlas skriet ar laika kontroli, aicinām startēt 1 km distancē “Savam priekam”.

Arī šogad piedāvāsim startēt 3 km “Veselības distancē”, 6+ km “Latvijas distancē”, 12+ km “Baltijas distancē” un pusmaratona distancē, kas ir starptautiski  sertificēta.

Visās iepriekš minētajās četrās distancēs sacensības notiks gan skriešanā, gan nūjošanā, gan iešanā.

Sacensības nūjošanas distancēs un iešanā notiks pēc Latvijas Tautas sporta asociācijas apstiprinātiem noteikumiem, ar kuriem iespējams iepazīties biedrības mājas lapā www.sportsvisiem.lv.

Kā ierasts, pasākumu noslēgsim ar apbalvošanu. Ar medaļām tiks apbalvoti katras dalībnieku grupas 1.- 3. vietu ieguvēji. Visiem pirmsskolēniem, kas veiks 500m distanci, “Klēpja sunīšu” skrējiena un skrējiena ar suņiem dalībniekiem tiks pasniegtas suvenīrmedaļas.
Pēc apbalvošanas notiks pārsteiguma balvu izloze, kurā piedalīsies visi pasākuma dalībnieki neatkarīgi no uzrādītā rezultāta, ar nosacījumu, ka dalībnieks izlozes brīdī atrodas pasākuma vietā klātienē.

Turpinot iesāktās tradīcijas, visu pasākuma dalībnieku vārdi tiks iemūžināti uz Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratona Slavas sienas, kas izveidota uz promenādes  pretī Pļaviņu kultūras centram.

Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākums tiks organizēts ievērojot valstī noteiktās prasības un nosacījumus Covid – 19 izplatības ierobežošanai uz pasākuma norises dienu. Vēršam uzmanību, ka nepieciešamības gadījumā organizatori nolikumā var veikt izmaiņas. Atgādinām, ka pasākuma dalībnieku pienākums ir ievērot LR normatīvajos aktos noteiktos nosacījumus un organizatoru norādījumus.

Iepriekšējos gados Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons tika organizēts par godu akcijas “Baltijas ceļš” gadadienai, taču šogad Pļaviņās noris vērienīgi Raiņa ielas būvdarbi, kā rezultātā augustā nebija iespējams slēgt satiksmei Daugavas ielu, kas ir viens no starptautiski sertificētās pusmaratona trases posmiem. Jau no nākošā gada atjaunosim aizsāktās tradīcijas un vērienīgos skriešanas un nūjošanas svētkus svinēsim atkal augusta nogalē.

Uz tikšanos Pļaviņu novada skriešanas un nūjošanas svētkos 16. oktobrī!

 

Pļaviņu apvienības pārvaldes

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa