Bērnu centrs „Pepija” – „Darbs - bērnu priekam!”

Publicēts: 
28.04.2021 - 13:45

1. aprīlī – bērnu centram “Pepija” virtuāli tika nosvinēta 11 gadu jubileja - un tas nemaz nav joks! Visus gadus bērnu centrs „Pepija” priecēja centra apmeklētājus un savus draugus ar patīkamu atmosfēru centra telpās. Ieskriet pēc mācību procesa, aprunāties, sasildīties, uzspēlēt spēles, komunicēt un sadarboties ar citiem  centra apmeklētājiem, piedalīties visdažādākajos konkursos, pasākumos, viktorīnās, izaicinājumos, pārgājienos, sacensībās, radošajās darbnīcās, ekskursijās un iesaistīties visā aktīvākajā dzīvē, ko piedāvā centrs „Pepija”- tā ir mūsu novada bērnu lieliskā iespēja.

Jau 11 gadus Arņa Medņa dziesma “Gribu kā bērns vēl just” tiek uzskatīta par centra himnu. To dziedam pasākumos, konkursos, vasaras nometnēs, arī tad, kad tiek sagaidīti ciemiņi. Tā kā klātienē mēs nevarējām svinēt jubileju kopā pandēmijas dēļ,  tika piedāvāta iespēja piedalīties attālināti, svinot jubileju visu aprīli! Centra apmeklētājiem piedāvājām noklausīties dziesmu, iziet ārā svaigā gaisā, izstaigāt savas iemīļotas takas vai citā patīkamā vidē atcerēties savu pavadīto laiku centrā un uzdziedāt šo dziesmu!

Paldies aktīvākajiem centra draugiem, kas šo izaicinājumu pieņēma!

Šoreiz īpaša PATEICĪBA:

  • Piļjanovsku ģimenei (Alisei, Katei un viņu vecākiem - mammai un tētim) no Pļaviņām;
  • Pērses sākumskolas pirmskolas grupiņai un skolotājai Daigai Andersonei;
  • Pērses sākumskolas ansambļa bērniem un skolotājaiem Sanitai Kalniņai un Madarai Jankalānei;
  • Esterei un Valteram Riekstiņam no Kokneses.

Kopā ar iesūtīto video saņēmām patīkamus apsveikuma vārdus no konkursa dalībniekiem! Paldies!

Šī ideja bija kārtējā uzdrīkstēšanās un sadarbība laikā, kad viss notiek attālināti!

Visi, kas bērnu centru “Pepija” sauc par savējo – gaidām un ticam, ka drīz tiksimies un uzdziedāsim kopā!

 

Kā vienmēr dalībnieki saņems pārsteiguma balviņas, sazinoties un satiekoties ar katru individuāli. Liels paldies Pļaviņu novada Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību centra nodaļai par sagādātajām dāvaniņām dalībniekiem!

 

Video var apskatīt http://pepijapn.garm.lv/dziedam-kopa/ 

​​Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 
Tatjana Zagorska-Udaļcova