Biedrība "Pļaviņu pļāvēji" piedalās Zemgales NVO forumā

Publicēts: 
19.08.2020 - 14:30

Biedrība “Pļaviņu pļāvēji” ir Vidusdaugavas NVO centra biedri. Kopā ar jēkabpiliešiem piedalījās Zemgales NVO forumā 13. - 14. augustā, kas notika Ozolnieku novadā Brankās. Pasākums bija ļoti labi organizēts. Pirmajā dienā notika lekcijas un diskusijas. Mums, kā dalībniekiem vērtīgas šķita režisora Viestura Meikšāna lekcija “Mana runa - mans spēks un lepnums” un Oskara Priedes lekcija ”Pamats izdzīvošanai-komunikācija”. Par pilsoniskās sabiedrības jaunumiem uzstājās Jeļena Šaicāne no Kultūras ministrijas, bet Raivis Sīmansons no ”Drosmes mājas” ar lekciju ”Kā runāt, lai liedētu, nevis šķeltu?”. Dienas noslēgumā notika sadarbības vakars, kur dalībnieki bija aicināti tērpties dzeltenā - saules iedvesmas un prieka krāsā. Vakara gaitā režisora Viestura Meikšāna vadībā tika izspēlētas dažādas dzīves ainas - bija interesanti.

Otrās dienas pamatā bija darbs reālā laikā jeb ideotons. Dalībnieku izveidotajām grupām bija jāizstrādā projekts par pasākumiem Pasta salā Jelgavā. Tēmas bija ļoti dažādas un aktuālas - par bērniem ar īpašām vajadzībām, atkarīgajiem un darba aizsardzību.

No “Pļaviņu pļāvējiem” forumā piedalījās Sarmīte Norvaiša un Vilnis Mironovs. Forumā guvām jaunas zināšanas un iespaidus, iepazinām jaukus cilvēkus un varbūt izdosies arī turpmāka sadarbība. Tika pavadītas divas dienas jaukā sabiedrībā un arī iegūtas jaunas zināšanas, kas noteikti noderēs turpmāk, kā arī izveidojās tuvāka saikne ar jēkabpiliešiem.

Sarmīte Norvaiša,
biedrība “Pļaviņu pļāvēji”