Decembris bērnu bibliotēkā

Publicēts: 
23.12.2021 - 13:15

Atkal viens gads tuvojas noslēgumam. Atskatoties uz decembri, gribas teikt, ka tas pagājis Ziemassvētku gaismā. Paldies maziem un lieliem, kuri piedalījās bērnu bibliotēkas izsludinātajā konkursā par Ziemassvētku rotājumiem! Šogad pirmo gadu bibliotēkas egle ir rotāta tikai ar bērnu un vecāku gatavotiem svētku dekoriem.

Pateicoties Kultūras ministrijas izstrādātajam projektam “Vērtīgo grāmatu iepirkuma programma publiskajām bibliotēkām”, arī Pļaviņu bērnu bibliotēka decembrī saņēma 27 interesantas bērnu grāmatas 245 eiro vērtībā. Aicinām lasītājus nākt un izvēlēties sev tīkamo lasāmvielu!

Šogad LNB Atbalsta biedrība izsludināja projektu konkursu “Iedvesmas bibliotēka”. Liels bija pārsteigums, ka no 26 pieteikumiem 5 uzvarētāju skaitā esam arī mēs – Pļaviņu bērnu bibliotēka. Tā kā nākamajā gadā bibliotēka iegūs jaunu mājvietu, tad projekta ievaros bērnu bibliotēka iegūs jaunu orģinālu grāmatu plauktu – egli, kā arī vēl dažādas interesantas bērniem nepieciešamas lietas.

Decembrī bērnu bibliotēka noslēdza LNB projektu “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Iepriekš nosūtot uz bērnudārza grupiņām un sākumskolas klasēm, kuras piedalās projektā video par grāmatām. Īpašs paldies Pļaviņu vidusskolas 3.a klases audzinātājai Ilzei Kungai par palīdzību, aktīvi iesaistoties projekta darbā! Paldies arī PII “Jumītis” filiāles “Bērziņš” sagatavošanas grupas audzinātājām par veiksmīgo sadarbību, kopīgi lasot un skatoties nosūtītos video par projekta grāmatām!

PII “Jumītis” grupiņā “Magonīte” kopā ar bērniem un audzinātāju ielūkojāmies Visuma plašumos un Saules sistēmā.

Izsakām pateicību visiem, kas mūs ir atbalstījuši visa gada garumā!

 

Priecīgus Ziemassvētkus, laimīgu un veselīgu Jauno gadu vēlot –

Gunta un Antra,

Bērnu bibliotēkas darbinieces!