Deju studija “DANCING CRYSTAL” noslēdz Dziesmu un deju svētku uzvedumu

Publicēts: 
26.07.2021 - 11:30

Tatjana Zagorska-Udaļcova:

“Svētdien, 25. jūlijā, Daugavas ielā 50, Pļaviņās, deju studija “DANCING CRYSTAL”  ar filmēšanas procesu noslēdza Dziesmu un deju svētku mūsdienu deju koncertu uzvedumu “Augstāk par zemi’’. Līdz ar to mēs pielikām punktu svētku norisei, realizējot citādus svētkus ar saukli “Svētki ir tur, kur esam mēs! Svētki ir tādi, kādi esam mēs!’’

Milzīgs paldies ikvienam deju grupas „Shiny CRYSTAL” un „CRYSTAL” dejotājam par ieguldīto darbu un vēlmi darboties šajos ne vieglajos apstākļos, vecākiem par izturību un atbalstu! Paldies mūsu draugam un uzmundrinātājai - Pļaviņu kultūras centra direktorei Astrīdai Davidovai! Paldies mūsu studijas stilistēm - Profesionālās stilistu skolas studentēm Lindai un Samantai, kuras vienmēr ir kopā ar mums un padara dejotājus skaistus un stilīgus!

Filmēšanu organizēja Valsts izglītības satura centrs.

Visiem jauku un saulainu vasaru!”