Deju studijas “Dancing Crystal” otrā meistarklase ar Edgaru Šteinu

Publicēts: 
11.02.2019 - 09:45

9. februārī paaugstinājām savu deju pieredzi kopā  ar dejotāju, horeogrāfu Edgaru Šteinu no Rīgas, kas apciemoja mūs jau otro reizi. Deju studijas “Dancing Crystal” dejotāji, veicinot savu dejotprieku, ir gatavi apgūt ko jaunu arī papildnodarbībās, strādājot ar maksimālo atdevi. Daži dejotāji  izturēja pat divas meistarklases, kopā nodejojot 4,5 stundas. Varu teikt, ka mēs vēlamies augt, attīstīties un pilnveidoties deju pasaulē! Un mēs visi esam MALAČI!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/Deju-studijas-%E2%80%9CDANCING-CRYSTAL%E2%80%9D-sestdienas-2-meistarklase-ar-Edgaru-%C5%A0teini

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra "Pepija" vadītāja

Tatjana Zagorska