Draudzības diena novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
14.02.2019 - 17:00

14. februāris pirmsskolas izglītības iestādēs  bija īpaša diena, jo tika svinēta Draudzības diena.

“Zīļukā” draugi satikās “Draugu kafejnīcā”, tur viens otram veltīja labus vārdus, spēlēja spēles, dejoja draugu dejas, iepriecināja viens otru ar apsveikumiem un, protams, cienājās ar vecāku sarūpētajiem gardumiem.

Neparasta šī diena bija PII “Jumītis” grupas “Magonīte” bērniem. Viņi, skaisti saposušies, piedalījās konkursā, lai iegūtu kādu no tituliem. Zēniem, veicot dažādus uzdevumus, bija iespēja iegūt šādus titulus: “Automobīlists”, “Arhitekts”, “Galantais”, meitenēm: “Sprodziņa”, “Saimniecīte”, “Pelnrušķīte”. Lai arī kāds bija žūrijas vērtējums, tomēr ieguvēji bija visi, jo konkurss deva iespēju novērtēt savas prasmes, iemācīties kaut ko jaunu, noticēt saviem spēkiem. Grupas “Magonīte” draugi - pārējo grupu bērni -, juta līdzi un vēroja, cik nopietni un ar kādu aizrautību vecākie bērnudārza bērni piedalās konkursā.

“Bērziņā” šajā dienā grupiņās tapuši Draudzības dienai veltīti kolektīvie darbi, gatavoti apsveikumi, lai iepriecinātu gan draugus, gan arī vecākus.

 

Informāciju apkopoja

A.Čepule, metodiķe