“Dziesmu varavīksne” PII “Jumītis” filiālē “Zīļuks”

Publicēts: 
23.04.2021 - 13:15

Lai arī kāda situācija ir valstī, mūsu novadā, arī mūsu iestādē, cenšamies saglabāt tradīcijas un pavasari ieskandinājām  ar “Dziesmu varavīksni”.

23. aprīļa rītā lielākie bērni drosmīgi stājās skatītāju priekšā, lai koši un skanīgi izpildītu sev tīkamāko dziesmiņu.  Bērni pierādīja, kā pilnveidojuši prasmi apgūt un izpildīt solo dziesmu rotaļnodarbībās kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomā skolotājas Maijas vadībā. Kā atzina žūrija, bērniem izdevās dziesmu nodziedāt gan saulaini, gan sirsnīgi, gan skanīgi un tika piešķirtas nominācijas atbilstoši dziesmas tematikai.

Jaunie mākslinieki ar savu dziedāto dziesmiņu iepriecinās arī vecākus, šoreiz neklātienē - izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Lai skanīgs un košs pavasaris katrā mājā!

 

A. Čepule, PII “Jumītis” filiāles “Zīļuks” vadītājas vietniece