Fotokonkurss ”Brīnumainais SNIEGAVĪRS” bērnu centrā “Pepija”

Publicēts: 
08.01.2021 - 09:45

No 1. līdz 31. decembrim bērnu centrs aicināja ikvienu piedalīties ziemas konkursā - izveidot savu brīnumaino SNIEGAVĪRU un iesūtīt foto ar to. Visi, kas paspēja noķert sniegu, kad tas bija piemērots sniega figūru veidošanai, bija aicināti izpausties ziemīgi un radoši.

Liels prieks, ka mūsu konkursu ”Brīnumainais SNIEGAVĪRS” atbalstīja ne tikai mūsu novada bērni, bet arī Kokneses novada Bebru pagasta bērni, Pērses sākumskolas audzēkņi un Aizkraukles sniegavīru veidotāji. Kopā fotokonkursam tika iesūtītas 26 fotogrāfijas! Liels paldies visiem čaklajiem sniegavīru vēlējiem un cēlējiem!

Sniegavīri ir "aizsoļojuši" uz tālajām un aukstajām zemēm, bet mēs steidzam apziņot pārsteiguma balviņu ieguvējus.

 

Lai sniegotā un baltā ziema aizdzen prom visus vīrusus!

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības
centra "Pepija" vadītāja
Tatjana Zagorska - Udaļcova