“Grāmatu starts” Pļaviņu novada bērnu bibliotēkā

Publicēts: 
19.02.2019 - 15:00

Svētdien, 17. februārī, bērnu bibliotēka uzsāka jaunu lasīšanas veicināšanas  projektu 4 gadus veciem ķipariem kopā ar vecākiem. Lasīšanas projekta “Grāmatu starts” simbols ir Pūce. Pirmajā ekskursijā pa bibliotēkas telpām projekta dalībnieki devās kopā ar lielo, gudro Pūci.

Nodarbības laikā tika spēlētas spēles par pūci, radošajā darbnīcā gatavotas pūces, bet noslēgumā katrs projekta dalībnieks saņēma praktisku dāvanu. Tajā ietilpa interesanta somiņa ar mazu, zinātkāru pūčulēnu, buklets vecākiem un Māras Cielēnas dzejoļu grāmatiņa bērniem. Ja mazie “Grāmatu starta” dalībnieki un viņu vecāki būs ieinteresēti, bibliotēka plāno piedāvāt mazo “Pūčulēnu” skolu, kurā notiks regulāras, aktīvas un radošas nodarbības.

Paldies par finansiālo atbalstu LNB Atbalsta biedrībai un Pļaviņu novada domei par noderīgajām “pūčulēnu” mugursomiņām!

Pļaviņu novada bērnu bibliotēkas vadītāja

Gunta Grandāne