Izbraukuma vakcinācija Klintaines un Vietalvas pagastā

Publicēts: 
22.09.2021 - 14:45

Šo svētdien, 26. septembrī, Pļaviņu apvienības teritorijā būs iespējams vakcinēties pret COVID-19, interesenti aicināti vakcinēties no plkst.9.00 līdz 11.00 Vietlavas pagasta pārvaldē, savukārt no plkst.12.00 līdz 14.00 - Klintaines pagasta pārvaldē.

Vakcinācija notiks ar Johnson&Johnson vakcīnu Janssen un Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty.

Vēršam uzmanību, ka: 

  • vakcinācijai NAV iepriekš jāpiesakās;
  • līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments;
  • vakcinēties iespējams iedzīvotājiem no 12 gadu vecuma;
  • pusaudžiem no 12 līdz 13 gadu vecumam vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).
  • Atbilstoši Pacientu tiesību likuma 13. pantam nepilngadīgiem pacientiem no 14 gadu vecuma ārstniecība ir pieļaujama, ja saņemta viņu piekrišana, līdz ar to pusaudži no 14 gadu vecuma paši var pieņemt lēmumu vakcinēties un nav nepieciešama vecāku vai aizbildņu atļauja vakcīnas saņemšanai.

Vakcinācija pret Covid-19 12-15 gadus veciem pusaudžiem notiks tikai ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty.