Izglītojošs sporta pasākums pirmsskolas izglītības iestādē “Bērziņš”

Publicēts: 
19.10.2020 - 13:30

16. oktobrī, pirmsskolas izglītības iestādē “Bērziņš” norisinājās jautrs un izglītojošs sporta pasākums, kurā piedalījās skolotājas un visu grupu bērni. Bērni satikās sporta laukumā un ar jautru dziesmu sasveicinājās ar rudeni. Sporta skolotāja bija Zirneklītis, kurš satika Lietus mākonīti - mūzikas skolotāju. Lietus mākonis bija aizsedzis saulīti un Zirneklis nevarēja veidot tīklus. Talkā nāca bērni, kuri devās meklēt saulīti, lai tā visu izžāvē. Pa ceļam bērni satika Lāci, kurš gatavojās doties ziemas miegā, Putnu, kurš ceļoja uz siltajām zemēm un  Ezi, kurš papildināja savus ziemas krājumus. Rotaļājoties bērni nostiprināja zināšanas dabas zinību mācību jomā. Lielu prieku bērniem sagādāja dažādas sporta aktivitātes. Noslēgumā bērni satika Saulīti un vienojās jaukā dejā.

Pirmsskolas izglītības metodiķe D.Niedra